Posvátná geometrie, co to je?

8. 01. 2012 21:05:51
Informace, ke kterým v minulosti měli přístup pouze vysocí církevní představitelé, ptáte se proč? Já se taky ptal a hledal, o něco málo z mých poznatků bych se rád podělil s Vámi. Tahle věc může změnit absolutně všechno co si myslíte o Vesmíru.

Představte si tmu, kde není nic kolem, není kam se pohnout, dokonce nemůžete ani rotovat, když neexistuje žádný bod, kolem kterého by to šlo. Představte si že jste Bůh, jako první co byste mohli udělat by bylo rozšířit svoje vědomí 360° kolem sebe, tak vznikne první kruh, to je základ, nyní se už můžete pohnout, co duch udělá, pohne se až na okraj onoho kruhu, zopakuje první proces znovu, tohle je klíčová věc, vysvětluje to celkem nepochopenou frázi "budiš světlo" tento útvar se jmenuje "vesica piscis" Vesica Piscis

V tomto útvaru vzniká elektromagnetický jev, světlo! Dál se Duch pohne na průsečík a zopakuje znovu, první kompletní obraz, který vznikne je takzvané "semínko života" jak vidíte, abyste dostali tento obrazec, je zapotřebí zopakovat prvotní proces 6x, to vysvětluje Biblické že Bůh dokončil práci za 6 dní, pořád vám to nemusí nic říkat, ale nakonci zjistíte že z tohodle jedinýho obrazce vznikne všechno co známe.

seed of life

Dál se proces znovu opakuje dokud nedostanete tzv. Květinu života, ta má tři kruhy , zajimavější, ale je co se stane potom, tzv. ovoce života, ovoce protože z něj vzniknou všechny ty detaily.

Pokud vidíte obraz je složený pouze z kruhů, což je pouze ženská složka, pokud ale přidáte mužkou složku (lineární) a spojíte středy všech kruhů něco úžasnýho se stane.

Tohle se jmenuje Metatronova kostka, je to univerzální vzorec, obsahuje všechny geometrické tvary, které tvoří náš svět. Všechno každý atom, může mít pouze jeden z těhto tvarů. Pokud se podíváte na tabulku prvků, všechny sou řazeny k určitému z těhto tvarů, říká se jim také "elementy" Voda, země, vzduch, oheň a pátý teprve oběvovaný element, tzv ether, nebo energie.

Doufám že jsem to aspoň trochu pochopitelně vysvětlil, toto je pouze jeden ze třinácti vzorců celá věc je samozřejmě složitější než popisuji, pokud se chcete o danou věc zajimat podrobněji nakonci článku dám odkaz na podrobnější vysvětlení v pdf formátu, ale teď ještě poslední obrázek od našich vesmírných přátel :)

Nejduležitější ze všeho, je to že skrz všechno co existuje, když pujdeme krok po kroku dolů, všechno jde k Duchu, k Bohu jak chcete.

všechno to je samozřejmě velice velice obsáhlé téma, tohle je jenom nejstručnější shrnutí, pokud máte skutečně zájem, zde je slibovaný odkaz pro hlubší studium. http://www.2shared.com/file/iWmQem1a/Flower_of_Life_PDFs.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Flower_of_Life - wiki

a zde ještě můj zdroj z youtube http://www.youtube.com/watch?v=I7GJ-8SY068 jediná nevýhoda je, že je potřeba znalost anglického jazyka, s Láskou Mathua

PS: rád bych reagoval na to co píšete v diskuzi, bohužel to nejde kuli nějákým dukátům pfff, nebo to apsoň nemůžu najít :) takže pište si co chcete mě to je volný, geometrie je krásná yes, doufám že se shodneme v tom že všechno je geometrický aspoň tak. Kecy se vám to zdá už teď to sem radši nešel do ezoterických věcí :D příště budu psát o něčem uplně jiným :)

Autor: Martin Kopečný | neděle 8.1.2012 21:05 | karma článku: 15.51 | přečteno: 3425x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Libuše Palková

Bludiště

Dovedla jsem svou skupinku turistů k pokladně do bludiště na Petříně, koupila lístky ale dovnitř jsme s nimi nešla. Slíbila jsem jim, že na ně počkám venku a dám si zatím kafe. Cítila jsem že si potřebuju od lidí trochu odpočinout

20.1.2019 v 12:52 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Jaroslav Nedobitý

Malorážka CZ 457 – potomek slavného rodu

Prapředkem modelové řady 457 vyráběné českou Zbrojovkou není nic jiného než slavná puška ZKM 451. Nové modely CZ 457 by jistě rády navázaly na úspěchy předchozích sérií a zatím k tomu mají všechny předpoklady.

20.1.2019 v 11:34 | Karma článku: 9.38 | Přečteno: 235 | Diskuse

Jan Klar

Deník spisovatele - můj velký coming out

Jak vlastně bych měl psát svůj deník? Určitě by to měl být záznam toho, co mi bezprostředně prochází hlavou, bez větší korekce, v opačném případě to bude vyumělkované.

20.1.2019 v 8:35 | Karma článku: 5.65 | Přečteno: 145 | Diskuse

Helena Vlachová

Muži jsou zkrátka jedničky

Když někdo laje na muže, zůstávám zdrženlivá, neb vím, že muži toho mají spoustu, co mohou ženě nabídnout, proto se jim z mé strany nedostává žádných negativních signálů.

20.1.2019 v 7:47 | Karma článku: 21.51 | Přečteno: 480 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Na sovětské reprezentanty už nemáme

Ale vyrovnáme to nadšením, chytrostí a českou (to se nedá napsat slušně). A zatímco sovětští reprezentanti se zmohli jen na rychlou nízkou hru vysoké úrovně, my jsme neporazitelní v pomalé vysoké hře nízké úrovně.

20.1.2019 v 7:35 | Karma článku: 17.48 | Přečteno: 748 | Diskuse
Počet článků 2 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2114
Jsem drak. nesoudím nikoho a radši se zaměřuju na hezčí věci, jsem nejspíš snílek co by si přál světový mír. ;)

Najdete na iDNES.cz